כן , כן מצאתם!! תמו החיפושים!!

מצאתם את אשת המקצוע הנכונה שתשנה את פני העסק שלכם כפי שהכרתם. חריצות בלתי נגמרת , מקוריות, יצירתיות ומקצועיות זה שם המשחק ומי שלא משחק נכון נשאר מאחור. בת אל מנהלת את עמוד הפייסבוק שלנו ותומכת בנו בעניין השיווק, מאז שהתחלנו לעבוד ביחד העבודה היום היומית נהייתה קלה יותר, אפקטיבית יותר, ומספר הלקוחות גדל.

עמוד הפייסבוק שינה פניו , הפך ליפה ומעניין יותר והפעילות בעמוד גדלה.
ממליצים בחום

 

חברותא- מרכז חוויתי להורים וילדים , נס ציונה

בת אל יקרה,

הגעתי אליך מתוך כוונה ללמוד כיצד לתפעל את הדף העסקי שלי בפייסבוק. ואכן לאחר תקופה של הדרכה, אני מרגישה שקיבלתי את הכלים הנדרשים ואף
יותר מכך. למדתי ממך המון. את בעלת ידע רב, עדכנית וחדשנית בתחום. וכל זה נעשה ממקום של אכפתיות, סבלנות,עם חיוך ובאווירה טובה ומפרגנת.

תודה רבה על הכל.
ממליצה בחום.

 

שירלי פרוינד

צוות מנצח,
נכון שהייתי אצלכן לפני 4 שבועות בערך ונכון שעדיין לא יישמתי את כל הטיפים שלכן ,אבל מצאתי לנכון לכתוב לכן שאתן ענקיות. החידוד שלכן, המיקוד, הפעולות שציינתי לעצמי הולכים איתי כאבני דרך וזה עובד מעולה. אז למרות האיחור בתגובה, רוצה לומר תודה. ההשקעה לעומת התשואה לא עומדת בפרופורציה. שאפו

שוש שירי מאמנת אישית לילדים

בת אל מקצוענית אמיתית. עושה עבודת עומק עם הלקוח, ומקדמת בדיוק במקום שצריך. לא מתוך מה שנכון לה אלא מתוך מה שמתחבר ללקוח. קיבלתי ממנה הרבה ידע וכלים, ועשיתי קפיצת מדרגה. בת אל במסירות ובאותנטיות שלה, גרמה לי להביא לידי ביטוי את האותנטיות שלי.

דפנה אונגר, מלווה משפחות ויחידים בעת משבר רפואי

בת אל שגב מקצוענית, ייעצה לי בכל תחילת המיזם ועזרה לי מאוד להרים אותו שיווקית מאוד!
חדה ברורה ישירה ועם לב! מומלצת בחום!!

רות זיו , More Option כל ההזדמנויות לעסק הקטן

הטיפים הקטנים וכל ההשקעה שלך בת אל מסביב , מעיד על אהבתך הרבה למקצוע כולנו מהנים מכך . מקצועיות ומקצוענות .חבל שהקורס לא ארוך יותר כך היינו לומדים ממך הרבה הרבה יותר . תודה רבה.

ניסו אליעזר

יועצת שיווק אנרגטית , מקסימה. שלא משנה מה את/ה עושה היא מצליחה ל"הרים" מורלית ולהוביל בדרך אל השינוי המיוחל. פושרית ואצלה מהר מאוד מהתוכנית על הדף , או במקרה שלה על המחשב, לתכלס ולעבודה בפועל. שמחה על ההזדמנות לפגוש ולעבוד עם בת אל.

עמליה פולק דגן (פולק דגן)