משרד לייעוץ תקשורתי המשלב בין המדיה המסורתית לניו מדיה

 ניו מדיה בעולם יחסי הציבור והשיווק הוא מונח המתייחס לרשתות החברתיות ואמצעי התקשורת הדיגיטליים שהושקו בעולם מאז המצאת המחשב האישי, הטלפון הסלולארי, וכמובן למה שמחבר בין כל אלו – האינטרנט. 

המדיה החדשה (New Media)- תחום ששינה את האופן שבו העולם צורך ומחליף מידע ואת הדרך שבה אנשים מקבלים החלטות גדולות כקטנות בחיי היומיום שלהם. אייפדים, סמארטפונים, רשתות חברתיות  והאפליקציות הנילוות לכל אלו הם חלק מאותו עולם רחב ומתפתח של ניו מדיה. הצריכה ההמונית והשינוי המתמיד והמהיר של מידע דרך האמצעים הדיגיטליים הביא את המגזר הציבורי והפרטי להבין את הכוח והחשיבות של ניו מדיה בעיצוב דעת קהל והשפעתו עליה. בהמשך לזאת אנו עדים לכך שבשנים האחרונות מפרסמים מגדילים את תקציב הפרסום שהם מפנים לפרסום בניו מדיה על חשבון המדיות המסורתיות כגון עיתונות מודפסת וטלוויזיה.

מה הם הכלים העומדים לרשות המדיה החברתית?

הרשתות החברתיות מתרבות ומשתנות באופן דינמי. החל מטלפונים סלולארים היכולים לשלוח ולקבל מסרון פשוט ועד סמארטפונים, טאבלטים, מחשבים אישיים וכל האפליקציות הנילוות אליהם: רשתות חברתיות פייסבוק, אינסטגראם, טוויטר, וכל אפליקציה או אתר אינטראקטיבי אחר המאפשר החלפת מידע.

מי זקוק לשירותי מדיה חברתית?

המעבר מתקשורת המונים לאפשרות של תקשורת אישית פתח עולם חדש לשיווק וקידום מכירות בפני עסקים קטנים ומתמחים ואפשר להם להגיע לקהל לפלח לקוחות פוטנציאליים שלא היה נגיש להם בעבר. כיום, חברות וארגונים המעוניינים לקדם עצמם ולהיות חלק מהשיח הציבורי או הצרכני כבר יודעים שעליהם להפגין נוכחות ראוייה באותו מקום בו נמצאים לקוחותיהם ומתחריהם – ברשת. בשגב מדיה אנו יודעים לאתר את הלקוחות שלכם ברחבי הרשת, להעביר אליהם את המסר המדוייק ביותר שברצונכם להעביר, וכך למעשה, לעזור לכם להגדיל את הממשקים שלכם עם קהל היעד, לגעת בו, לדבר איתו, לעזור ולו ולבסוף להגדיל  את הפוטנציאל שלכם לביצוע עסקה.

מדוע חשוב לעבוד עם חברה המתמחה ביחסי ציבור ברשת?

הרשת היא המקום בו מתקיימת כיום עיקר פעילות יחסי הציבור. זה המקום בו מתרחשת האינטאקציה בין ספקים לצרכנים ברמה היומיומית. תקשורת זו דורשת זמן תגובה מהיר ומענה מדוייק, ומחייבת שמענה זה יינתן על ידי אנשי יחסי ציבור בעלי ניסיון וידע רלוונטי. העיסוק בניו-מדיה משלב בתוכו כמה תחומי התמחות: יחסי ציבור, קופירייטינג, פרסום, שיווק ודיגיטל,  ועל כן, על חברה המספקת שירותי ניו מדיה להתמחות בכל אחד מתחומים אלו על מנת להבטיח שתוכל לעזור ללקוחותיה לצמוח תוך כדי שמירה על המוניטין שלהם ובניית חוות דעת חיובית.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, נשמח להפגש, לשמוע על העסק שלכם, ולספר לכם כיצד נוכל לעזור לכם לקדם אותו ברחבי הרשת