מיזם חברתי חדש – בייביפרנדלי

baby
אמא/אבא כמה פעמים יצאתם עם עם תינוקכם החדש לסידורים או סתם לבילוי בבית קפה ומסעדה, ונתקלתם בצורך לאלתר ובקשיים למצוא מקום ראוי להחליף טיטול לתינוק/ת, להניק/להאכיל מבקבוק? ואפילו סתם למצוא מקום לשבת עם העגלה שלכם? במדינת ישראל של שנת 2014 מעט מאוד מקומות הם מונגשים לתינוקות ומחבקים אימהות ואבות.

בשנת 2013 נולדו בישראל כ-170,000 תינוקות חדשים לאימהות ואבות ברחבי הארץ. בממוצע נולדים בישראל בכל שנה כ-160 אלף תינוקות, מדובר ב-480 אלף תינוקות בממוצע ב-3 שנים האחרונות.

בת אל שגב –  אימא טריה לתינוקת, יועצת תקשורת ושותפה בשגב מדיה, החליטה להרים את הכפפה וחברה לשותפים יסמין ואריאל בן לולו, בעלי משרד מיתוג גרפי, עצמאיים והורים ל-2 בנות קטנות וביחד הקימו מיזם חברתי למען אבות ואימהות הממפה עבור ציבור ההורים לתינוקות טריים את כל אותם המקומות בארץ שרואים את הצרכים של הורים לתינוקות ומכבדים אותם כצרכנים וכהורים.

פועלים במישור הציבורי – על מנת לשפר את המצב הקיים בישראל, הוקם עמוד בפייסבוק הקורא לכל הורה לחלוק את המקומות הידידותיים בהם הוא ביקר עם תינוקו לאחרונה.
העמוד משגשג והצליח לגייס למעלה מ-2000 לייקים בתוך פחות משבועיים.

הדרך עוד ארוכה למען הגשת מקומות ציבורים ומקומות בילוי עבור ציבור ההורים לתינוקות, אנו מבטיחים להמשיך ולעדכן כאן אודות הפעילות של המיזם.
אז אם אתם הורים לתינוקות קטנים, או מעוניינים לתמוך במיזם אנו מזמינים אתכם להצטרף: https://www.facebook.com/babyfriendlyIL

 בייביפרנדלי בתקשורת

 

 

מאמרים נוספים